125 |

Český motiv

Kód položky: 56821

olej, plátno, lepenka

v 25,5 ✕ š 35 cm

Signatura: PD J. Slavíček, na rubu Jan Slavíček 1969 a autorké razítko

na rubu popis díla autorem a razítka: vystaveno v Topičově salonu, 2018

Vyvolávací cena: 18 000 Kč