olej, plátno
v 55 ✕ š 73,5 cmSignatura: LN K. Černý 36
Provenience: původně ze sbírky PhDr. JUDr. Jaroslava Borovičky (1912–2009), Hascoe Family Collection
Vystavováno: Členská výstava SVU Mánes, 1936, č. k. 57 (pod názvem „V buffetu de Saxe“), Esposizione Nazionale Giovanile di Belle Arti (Exposition international e... více Vystavováno: Členská výstava SVU Mánes, 1936, č. k. 57 (pod názvem „V buffetu de Saxe“), Esposizione Nazionale Giovanile di Belle Arti (Exposition international estudantine d'art et culture Napoli), Palazzo Macho Agnicino, Neapol, Itálie, 1937, Exposition international, Sofie, Bulharsko, 1937
Reprodukováno: V. Lahoda, Karel Černý 1910–1960: Barva a existence. Praha, 2003, soupis č. 17, s. 168
na rubu štítek výstavy: Exposition international estudantine ď art et culture Napoli, s popisem díla, štítek sbírky: J. Borovička, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |