16 |

Buffet de Saxe (Bar de Saxe)

Kód položky: 56589

olej, plátno

v 55 ✕ š 73,5 cm

Signatura: LN K. Černý 36

Vystavováno: Členská výstava SVU Mánes, 1936, č. k. 57 (pod názvem „V buffetu de Saxe“), Esposizione Nazionale Giovanile di Belle Arti (Exposition international e... více Vystavováno: Členská výstava SVU Mánes, 1936, č. k. 57 (pod názvem „V buffetu de Saxe“), Esposizione Nazionale Giovanile di Belle Arti (Exposition international estudantine d'art et culture Napoli), Palazzo Macho Agnicino, Neapol, Itálie, 1937, Exposition international, Sofie, Bulharsko, 1937

Reprodukováno: V. Lahoda, Karel Černý 1910–1960: Barva a existence. Praha, 2003, soupis č. 17, s. 168

na rubu štítek výstavy: Exposition international estudantine ď art et culture Napoli, s popisem díla, štítek sbírky: J. Borovička, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč