96 |

Bouře

Kód položky: 56531

olej, plátno

v 65 ✕ š 100 cm

Signatura: PD Ot. Nejedlý

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 50 000 Kč