55 |

Bez názvu

Kód položky: 56808

akvarel, tempera, tužka, karton

v 65 ✕ š 89 cm

Signatura: PD K. Malich 1961

Provenience: významná moravská sbírka moderního umění

Vyvolávací cena: 200 000 Kč

  • 53 | Vladimír Janoušek
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 54 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 56 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 57 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 20 000 Kč
  • 58 | Hugo Demartini
    Vyvolávací cena: 420 000 Kč
  • 59 | Hugo Demartini
    Vyvolávací cena: 600 000 Kč
  • 60 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 2 950 000 Kč
  • 61 | Vladimír Preclík
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 62 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 63 | Ladislav Sutnar
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 64 | Aleš Lamr
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 65 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč