Bez názvu

Kód položky: 56808

akvarel, tempera, tužka, karton

v 65 ✕ š 89 cm

Signatura: PD K. Malich 1961

Provenience: významná moravská sbírka moderního umění

Vyvolávací cena: 200 000 Kč