Akt v ateliéru

olej, plátno

v 90 ✕ š 70 cm

Signatura slovně: PD Floch

Konec: 12. 12. 2020 20:45

Vyvolávací cena: 120 000 Kč
Exkluzivní výběr českého a zahraničního výtvarného umění

25. 10. 2020

Vyvolávací cena: 120 000 Kč