61 |

Ztlumená poupata

Kód položky: 55821

olej, plátno

v 145 ✕ š 125 cm

Signatura: na rubu Jan Merta 2002 - 2006, Jan Merta 2002-06

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 650 000 Kč