60 |

Zřícenina našeho chrámu

Kód položky: 55771

olej, plátno

v 127,5 ✕ š 88,5 cm

Signatura: na rubu I. Dědičová 1984

Reprodukováno: monografie Irena Dědičová 1932–1987, str. 51

na rubu na blindrámu popis díla autorkou a razítko výstavy Galerie Moderna 2019

Vyvolávací cena: 100 000 Kč