20 |

Žlutá krajina (Pole)

Kód položky: 55728

olej, plátno

v 33 ✕ š 50,5 cm

Signatura: na rubu John Jiří / 1950-51

na rubu popis díla autorem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, PhD.

Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Pro zobrazení dosažené ceny se registrujte.

  • 18 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč
  • 19 | Ladislav Zívr
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 21 | František Malý
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 22 | Miroslav Štolfa
    Vyvolávací cena: 14 000 Kč
  • 23 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 24 | Milada Marešová
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 25 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 26 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 27 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 28 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 29 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 30 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč