70 |

Žížala harfou (jako hudební nástroj)

Kód položky: 55756

olej, plátno

v 80 ✕ š 100 cm

Signatura: PD M. Rittstein 2015-16, na rubu M. Rittstein 2015

na rubu na blindrámu název díla autorem

Vyvolávací cena: 160 000 Kč