30 |

Zelená struktura

Kód položky: 55869

kombinovaná technika, asambláž, olej, plátno

v 86,5 ✕ š 77 cm

Signatura: PD E. Ovčáček 65, na rubu Eduard Ovčáček

na rubu název díla autorem, na blindrámu dedikace autorem

Vyvolávací cena: 190 000 Kč

  • 28 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 29 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 31 | Eva Janošková
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 32 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 33 | Karel Zlín (Machálek)
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 34 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 490 000 Kč
  • 35 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 370 000 Kč
  • 36 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 37 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 38 | Jiří Načeradský
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 39 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 40 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč