26 |

U Piaristů

Kód položky: 55725

olej, plátno

v 110 ✕ š 90 cm

Signatura: PD J. Jíra 80, na rubu J. Jíra 80

na rubu popis díla autorem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 380 000 Kč
Pro zobrazení dosažené ceny se registrujte.