26 |

U Piaristů

Kód položky: 55725

olej, plátno

v 110 ✕ š 90 cm

Signatura: PD J. Jíra 80, na rubu J. Jíra 80

Vystavováno: Josef Jíra, Pražské a pařížské hospody, Galerie hlavního města Prahy, Staroměstská radnice, říjen–listopad 1986, č. k. 15, Josef Jíra, Souborná výst... více Vystavováno: Josef Jíra, Pražské a pařížské hospody, Galerie hlavního města Prahy, Staroměstská radnice, říjen–listopad 1986, č. k. 15, Josef Jíra, Souborná výstava, Výstavní síň Mánes, Praha, září–říjen 1990, č. k. 81, Josef Jíra, Divadlo světa, Oblastní galerie Liberec, 27. 6. – 29. 9. 2019

Reprodukováno: Josef Jíra, Pražské a pařížské hospody, Galerie hlavního města Prahy, Staroměstská radnice, říjen–listopad 1986, katalog výstavy, (monografie) Jos... více Reprodukováno: Josef Jíra, Pražské a pařížské hospody, Galerie hlavního města Prahy, Staroměstská radnice, říjen–listopad 1986, katalog výstavy, (monografie) Josef Jíra, Malíř a grafik, Naklad. Libereckých tiskáren, 1992, obr. 26, (monografie) Josef Jíra, Malíř a grafik, Výběr z díla, Praha, 2004, obr. 32

na rubu popis díla autorem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 380 000 Kč