26 |

U Piaristů

Kód položky: 55725

olej, plátno

v 110 ✕ š 90 cm

Signatura: PD J. Jíra 80, na rubu J. Jíra 80

Vystavováno: Josef Jíra, Pražské a pařížské hospody, Galerie hlavního města Prahy, Staroměstská radnice, říjen–listopad 1986, č. k. 15, Josef Jíra, Souborná výst... více Vystavováno: Josef Jíra, Pražské a pařížské hospody, Galerie hlavního města Prahy, Staroměstská radnice, říjen–listopad 1986, č. k. 15, Josef Jíra, Souborná výstava, Výstavní síň Mánes, Praha, září–říjen 1990, č. k. 81, Josef Jíra, Divadlo světa, Oblastní galerie Liberec, 27. 6. – 29. 9. 2019

Reprodukováno: Josef Jíra, Pražské a pařížské hospody, Galerie hlavního města Prahy, Staroměstská radnice, říjen–listopad 1986, katalog výstavy, (monografie) Jos... více Reprodukováno: Josef Jíra, Pražské a pařížské hospody, Galerie hlavního města Prahy, Staroměstská radnice, říjen–listopad 1986, katalog výstavy, (monografie) Josef Jíra, Malíř a grafik, Naklad. Libereckých tiskáren, 1992, obr. 26, (monografie) Josef Jíra, Malíř a grafik, Výběr z díla, Praha, 2004, obr. 32

na rubu popis díla autorem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 380 000 Kč

  • 24 | Milada Marešová
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 25 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 27 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 28 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 29 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 30 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 31 | Eva Janošková
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 32 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 33 | Karel Zlín (Machálek)
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 34 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 490 000 Kč
  • 35 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 370 000 Kč
  • 36 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč