Textilačka

akvarel, tuš

v 30 ✕ š 45,5 cm

Signatura slovně: PD B. Petrovan 49

rámováno, paspartováno, zaskleno

Konec: 18. 05. 2020 21:45

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Související kategorie