39 |

Střetnutí

Kód položky: 55978

olej, plátno

v 115 ✕ š 142 cm

Signatura: PD Smetana 96, na rubu Jan Smetana / 1996

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 190 000 Kč
Pro zobrazení dosažené ceny se registrujte.