124 |

Slon

Kód položky: 55977

olej, plátno

v 145,5 ✕ š 110,5 cm

Signatura: PD Róna 84

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Jiří Machalický

Vyvolávací cena: 80 000 Kč