94 |

Sedící žena

Kód položky: 55972

olej, plátno

v 49,5 ✕ š 34,5 cm

Signatura: PD Jiroudek

Vyvolávací cena: 18 000 Kč

  • 92 | Jaroslav Poš
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 93 | Karel Holan
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 95 | Jaroslav Herbst
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 96 | Teodor Rotrekl
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 97 | František Malý
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 98 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 9 000 Kč
  • 99 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 100 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 101 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 102 | Janeček Ota
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 103 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 104 | Josef Bolf
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč