92 |

Portrét Františka Tichého

Kód položky: 55904

olej, plátno

v 79 ✕ š 69 cm

Signatura: PD J. Poš

Vystavováno: Portrét v Čechách pohledem dvou staletí, Císařská konírna, 2019–2020

Reprodukováno: v katalogu výstavy, str 440

Vyvolávací cena: 70 000 Kč