25 |

Penelopa

Kód položky: 55721

olej, plátno

v 63 ✕ š 50,5 cm

Signatura: LD 1973 Jan Bauch

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 170 000 Kč
Pro zobrazení dosažené ceny se registrujte.