25 |

Penelopa

Kód položky: 55721

olej, plátno

v 63 ✕ š 50,5 cm

Signatura: LD 1973 Jan Bauch

Reprodukováno: monografie Jan Bauch, obr. č. 209

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 170 000 Kč

  • 23 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 24 | Milada Marešová
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 26 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 27 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 28 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 29 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 30 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 31 | Eva Janošková
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 32 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 33 | Karel Zlín (Machálek)
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 34 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 490 000 Kč
  • 35 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 370 000 Kč