34 |

Obraz

Kód položky: 55908

olej, plátno

v 134,5 ✕ š 95 cm

Signatura: PD Istler 64, na rubu Istler 1964 Zürich 5

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 490 000 Kč
Pro zobrazení dosažené ceny se registrujte.