34 |

Obraz

Kód položky: 55908

olej, plátno

v 134,5 ✕ š 95 cm

Signatura: PD Istler 64, na rubu Istler 1964 Zürich 5

Vystavováno: Josef Istler, Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových, Praha, 8. 10. 2016 – 15. 1. 2017, Curych, Švýcarsko (snad na výstavě Tschechische Kuns... více Vystavováno: Josef Istler, Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových, Praha, 8. 10. 2016 – 15. 1. 2017, Curych, Švýcarsko (snad na výstavě Tschechische Kunst des 20. Jahrhunderts: Einige Aspekte der Entwicklung, Kunsthaus Zürich,1970? – nelze doložit)

Reprodukováno: Josef Istler, katalog výstavy, vyd. Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových ve spolupráci s M. Mikušem, Galerie Maldoror, Praha, 2016, s. 29

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 490 000 Kč