22 |

Nová příroda

Kód položky: 55862

olej, plátno

v 75 ✕ š 110 cm

Signatura: PD Miroslav Štofa 87

na rubu štítek Díla s popisem

Vyvolávací cena: 14 000 Kč

  • 20 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 21 | František Malý
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 23 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 24 | Milada Marešová
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 25 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 26 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 27 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 28 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 29 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 30 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 31 | Eva Janošková
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 32 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč