125 |

No. 10

Kód položky: 55846

olej, plátno

v 72 ✕ š 100 cm

Signatura: PD zestrany Petr Kvíčala, monogram PK / 1999, na rubu monogram PK

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 80 000 Kč