76 |

Le pont du Gard

Kód položky: 55796

kolem 1925-1930

akvarel, karton

v 38 ✕ š 56 cm

Signatura: PD A. Lhote

Provenience: Les Ventes Ferraton – Damien Voglaire, Brusel, Belgie, 21. 3. 2020, pol. 255

štítek galerie De Vuyst, Lokeren, Begium s popisem díla na rubu,
přiloženo potvrzení pravosti umělcovy vnučky, Dominique Bermann Martin, zpracovávající soupis autorova díla (katalog)
raisonné), odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 250 000 Kč