Krajina

40. léta 20. stol.

olej, plátno

v 50 ✕ š 65,5 cm

Signatura slovně: PD Hella Guth

na rubu štítek s popisem díla a razítko výstavy Galerie Moderna 2019

Konec: 05. 08. 2020 20:00

Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Mimořádná aukce „českého a zahraničního moderního umění“

21. 6. 2020

Vyvolávací cena: 45 000 Kč