86 |

Fluidum I

Kód položky: 55868

olej, plátno

v 50 ✕ š 50 cm

Signatura: LD R. Fila 89, na rubu na blindrámu R. Fila / 1989

na rubu na blindrámu název díla autorem

Vyvolávací cena: 60 000 Kč
Pro zobrazení dosažené ceny se registrujte.

  • 84 | Getulio Alviani
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 85 | Stano Filko
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 87 | Stano Filko
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 88 | Stano Filko
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 89 | Viktor Hulík
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 90 | Josef Sudek
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 91 | Zdeněk Burian
    Vyvolávací cena: 49 000 Kč
  • 92 | Jaroslav Poš
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 93 | Karel Holan
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 94 | František Jiroudek
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 95 | Jaroslav Herbst
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 96 | Teodor Rotrekl
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč