41 |

Dvě postavy

Kód položky: 55705

olej, plátno

v 94,5 ✕ š 105 cm

Signatura: na rubu V. Novák leden 1970

Vyvolávací cena: 150 000 Kč
Pro zobrazení dosažené ceny se registrujte.