41 |

Dvě postavy

Kód položky: 55705

olej, plátno

v 94,5 ✕ š 105 cm

Signatura: na rubu V. Novák leden 1970

Vyvolávací cena: 150 000 Kč

  • 39 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 40 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 42 | Miloslav Chlupáč
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 43 | Věra Janoušková
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 44 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 45 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 46 | Milan Dobeš
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 47 | Jiří Valenta
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 48 | Milan Dobeš
    Vyvolávací cena: 1 450 000 Kč
  • 49 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 50 | Dalibor Chatrný
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 51 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč