73 |

Chata v lese

Kód položky: 55912

akryl, olej, tuš, plátno

v 100 ✕ š 85 cm

Signatura: na rubu Josef Bolf 2017

Vystavováno: Josef Bolf – Disintegration, Galerie výtvarného umění v Chebu, 7. 9. – 3. 12. 2017

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 190 000 Kč