2017
akryl, olej, tuš, plátno
Signatura: na rubu Josef Bolf 2017
Vystavováno: Josef Bolf – Disintegration, Galerie výtvarného umění v Chebu, 7. 9. – 3. 12. 2017
na rubu název díla autorem