Bez názvu (Zilveren Relief)

Kód položky: 55899

2007

kombinovaná technika, akryl, plátno

v 75 ✕ š 60 cm

Signatura: na rubu T. Rajlich 07

Provenience: zahraniční sbírka evropského esenciálního umění

Vystavováno: Galerie Ramakers v Haagu, 2008, PAN Amsterdam, 2010

Vyvolávací cena: 130 000 Kč

Související kategorie