2007
kombinovaná technika, akryl, plátno
Signatura: na rubu T. Rajlich 07
Provenience: zahraniční sbírka evropského esenciálního umění
Vystavováno: Galerie Ramakers v Haagu, 2008, PAN Amsterdam, 2010