Spící nahá žena v posteli

Kód položky: 55707

litografie 19/20

v 18 ✕ š 13 cm

Signatura: PD M Švabinský

rámováno, paspartováno, zaskleno, v soupisu grafického díla č. 412

Vyvolávací cena: 2 000 Kč