42 |

Akt v krajině

Kód položky: 55723

olej, plátno

v 80 ✕ š 120 cm

Signatura: na rubu Chlupáč M.

Reprodukováno: (monografie) Miloslav Chlupáč, vyd. KAVKA, Praha, 2015, s. 141

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 160 000 Kč