Aukce 80

36 |

Zvěstování - Anděl

Kód položky: 55221

zlacený cínový reliéf

68 x 24 cm

Signatura: sign. PD O Zoubek

na rubu štítek Galerie Patro s popisem díla

Vyvolávací cena: 40 000 Kč