Aukce 80

Ze série Vlny - soubor 4 ks - 9, 10, 11, 12

Kód položky: 55178

4 x olej, překližka

4 ks 39 x 39 cm

Signatura: sign. 4 x na rubu monogram PK 1992

voskováno v roce 1999

Vyvolávací cena: 60 000 Kč