Aukce 80

19 |

Zátiší s podnosem a košíkem

Kód položky: 55244

olej, plátno

57 x 77,5 cm

Signatura: sign. LD Jar. Král 1937

na rubu štítek s popisem díla a štítek výstavy Jaroslav Král, Dům umění města Brna, 3. 12. 2014 – 22. 2. 2015, odborná expertoza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., reprodukováno: Marcela Macharáčková, Jaroslav Král, Galerie Kodl v Praze a Muzeum města Brna, 2014

Vyvolávací cena: 1 600 000 Kč

  • 17 | František Foltýn
    Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč
  • 18 | Jaroslav Král
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 20 | Bedřich Feigl
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 21 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 22 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 23 | Bohumír Dvorský
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 24 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 25 | Václav Zykmund
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 26 | František Malý
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 27 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 28 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 29 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč