Aukce 80

11 |

Zátiší s ovocem, pohárem a lahví oleje

Kód položky: 55276

olej, plátno

58 x 70,5 cm

Signatura: sign. LN Emil Filla 25.

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., konzultováno s prof. Jaromírem Zeminou, reprodukováno: v monografii (Venera) Emil Filla, Brno 1936, vyobrazení str. L (50)

Vyvolávací cena: 6 800 000 Kč

  • 9 | Alfred Justitz
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 10 | Jiří Kars
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 12 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 13 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 900 000 Kč
  • 14 | František Vobecký
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 15 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 2 200 000 Kč
  • 16 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 17 | František Foltýn
    Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč
  • 18 | Jaroslav Král
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 19 | Jaroslav Král
    Vyvolávací cena: 1 600 000 Kč
  • 20 | Bedřich Feigl
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 21 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč