Aukce 80

11 |

Zátiší s ovocem, pohárem a lahví oleje

Kód položky: 55276

olej, plátno

58 x 70,5 cm

Signatura: sign. LN Emil Filla 25.

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., konzultováno s prof. Jaromírem Zeminou, reprodukováno: v monografii (Venera) Emil Filla, Brno 1936, vyobrazení str. L (50)

Vyvolávací cena: 6 800 000 Kč