Aukce 80

109 |

Zátiší s lahví / Still-Life: with bottle

Kód položky: 55202

olej, lepenka

49,5 x 69,5 cm

Signatura: sign. LD Vaclav Vytlacil, na rubu Václav Vytlačil / 1931

na rubu název díla autorem a dva štítky The Art Institute of Chicago, 15. mezinárodní výstava, 1936 s popisem díla, na rámu štítek Galery: Gertrude Stein, New York.

Vyvolávací cena: 55 000 Kč