Aukce 80

12 |

Zátiší s lahví a banánem

Kód položky: 55154

akvarel, karton

39,5 x 49 cm (výřez)

Signatura: sign. PD Emil Filla 33

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 160 000 Kč

  • 10 | Jiří Kars
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 11 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 6 800 000 Kč
  • 13 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 900 000 Kč
  • 14 | František Vobecký
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 15 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 2 200 000 Kč
  • 16 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 17 | František Foltýn
    Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč
  • 18 | Jaroslav Král
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 19 | Jaroslav Král
    Vyvolávací cena: 1 600 000 Kč
  • 20 | Bedřich Feigl
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 21 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 22 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč