Aukce 80

12 |

Zátiší s lahví a banánem

Kód položky: 55154

akvarel, karton

39,5 x 49 cm (výřez)

Signatura: sign. PD Emil Filla 33

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 160 000 Kč