Aukce 80

Zátiší s koroptví a zeleným citronem

Kód položky: 55122

olej, vrypy, plátno

38 x 46 cm

Signatura: sign. PN A Justitz

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., vystaveno: Alfred Justitz, Soubor olejů a kreseb, CXIX. Výstava SVU Mánes, Síň Mánesa, Praha, 5. 1. – 26. 1. 1927, č. k. 41

Vyvolávací cena: 180 000 Kč