olej, vrypy, plátno
38 x 46 cmSignatura: sign. PN A Justitz
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., vystaveno: Alfred Justitz, Soubor olejů a kreseb, CXIX. Výstava SVU Mánes, Síň Mánesa, Praha, 5. 1. – 26. 1. 1927, č. k. 41
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |