Aukce 80

Zátiší s aktem

Kód položky: 55191

olej, plátno

78 x 98 cm

Signatura: sign. LD Vobecký 1932

vystaveno: František Vobecký - Obrazy 1926 - 1966, Nová síň, Praha 2015, reprodukováno: František Vobecký, Obrazy 1926 - 1966, nestránkováno, Prague Auction, Praha 2015, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 380 000 Kč