Aukce 80

14 |

Zátiší s aktem

Kód položky: 55191

olej, plátno

78 x 98 cm

Signatura: sign. LD Vobecký 1932

vystaveno: František Vobecký - Obrazy 1926 - 1966, Nová síň, Praha 2015, reprodukováno: František Vobecký, Obrazy 1926 - 1966, nestránkováno, Prague Auction, Praha 2015, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 380 000 Kč

  • 12 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 13 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 900 000 Kč
  • 15 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 2 200 000 Kč
  • 16 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 17 | František Foltýn
    Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč
  • 18 | Jaroslav Král
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 19 | Jaroslav Král
    Vyvolávací cena: 1 600 000 Kč
  • 20 | Bedřich Feigl
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 21 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 22 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 23 | Bohumír Dvorský
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 24 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč