Aukce 80

Zalesněná krajina se stádem skotu před mostem

Kód položky: 55270

olej, plátno

121 x 172 cm

Signatura: sign. PD A. Bromeis

na rubu štítek Van Han Kunstauktionen a štítek Lempertz s popisem díla

Vyvolávací cena: 120 000 Kč