Aukce 80

3 |

Zalesněná krajina se stádem skotu před mostem

Kód položky: 55270

olej, plátno

121 x 172 cm

Signatura: sign. PD A. Bromeis

na rubu štítek Van Han Kunstauktionen a štítek Lempertz s popisem díla

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

  • 1 | Autor neurčen
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 2 | Karel Vítězslav Mašek
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 4 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 5 | Martin Benka
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 6 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 7 | Jiří Kars
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 8 | František Zdeněk Eberl
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 9 | Alfred Justitz
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 10 | Jiří Kars
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 11 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 6 800 000 Kč
  • 12 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 13 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 900 000 Kč