Aukce 80

35 |

Zabydlená krajina

Kód položky: 55213

olej, plátno

110 x 130 cm

Signatura: sign. PD Miroslav Štolfa 95, na rubu u dedikace Miroslav Štolfa

na rubu na blindrámu dedikace autorem a popis díla, vystaveno: Alšova Jihočeská galerie, Hluboká nad. Vltavou, 1998, Galerie města Blanska, 1998

Vyvolávací cena: 24 000 Kč

  • 33 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 34 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 36 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 37 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 38 | Bohdan Lacina
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 39 | Vladimír Boudník
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 40 | Mikuláš Medek
    Vyvolávací cena: 3 600 000 Kč
  • 41 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 42 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 43 | Stanislav Podhrázský
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 44 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 2 100 000 Kč
  • 45 | Antonín Málek
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč