Aukce 80

35 |

Zabydlená krajina

Kód položky: 55213

olej, plátno

110 x 130 cm

Signatura: sign. PD Miroslav Štolfa 95, na rubu u dedikace Miroslav Štolfa

na rubu na blindrámu dedikace autorem a popis díla, vystaveno: Alšova Jihočeská galerie, Hluboká nad. Vltavou, 1998, Galerie města Blanska, 1998

Vyvolávací cena: 24 000 Kč