Aukce 80

5 |

Za dědinou

Kód položky: 55136

olej, lepenka

44 x 62,5 cm

Signatura: sign. PD M. Benka, na rubu Martin Benka

na rubu název díla autortem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 180 000 Kč

  • 3 | August Bromeis
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 4 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 6 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 7 | Jiří Kars
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 8 | František Zdeněk Eberl
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 9 | Alfred Justitz
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 10 | Jiří Kars
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 11 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 6 800 000 Kč
  • 12 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 13 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 900 000 Kč
  • 14 | František Vobecký
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 15 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 2 200 000 Kč