Aukce 80

5 |

Za dědinou

Kód položky: 55136

olej, lepenka

44 x 62,5 cm

Signatura: sign. PD M. Benka, na rubu Martin Benka

na rubu název díla autortem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 180 000 Kč