olej, plátno
Signatura: sign. PD J. Jíra 79
provenience: získáno z pozůstalosti autora, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., přiloženo potvrzení pravosti od manželky autora Ivany (Dany) Jírové