Aukce 80

34 |

Z Francie - přístav Honfleur

Kód položky: 55212

olej, plátno

78,5 x 98 cm

Signatura: sign. PD J. Jíra 79

provenience: získáno z pozůstalosti autora, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., přiloženo potvrzení pravosti od manželky autora Ivany (Dany) Jírové

Vyvolávací cena: 220 000 Kč