Aukce 80

85 |

Vojenský pochod v krajině (scéna z Highlands v roce 1745)

Kód položky: 55176

1873

akvarel, karton na překližce

68 x 105 cm

Signatura: sign. LD Alfred P. Newton 1873, na rubu A. Newton

na rubu štítek s popisem, provenience: ze sbírky továrníka Jana Zadáka

Vyvolávací cena: 50 000 Kč