Aukce 80

122 |

Vesnice

Kód položky: 55180

olej, plátno

46 x 60 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu Valter K / 1960

na rubu na blindrámu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 30 000 Kč