olej, karton na lepence
Signatura: sign. na rubu na autorském štítku František Hudeček / 1971
na rubu autorský štítek s popisem díla, na rubu razítko: Vystaveno Glerie Moderna, 2013 a dva štítky z výstav s popisem díla