Aukce 80

Vegetace I

Kód položky: 55123

olej, karton na lepence

47 x 27,5 cm

Signatura: sign. na rubu na autorském štítku František Hudeček / 1971

na rubu autorský štítek s popisem díla, na rubu razítko: Vystaveno Glerie Moderna, 2013 a dva štítky z výstav s popisem díla

Vyvolávací cena: 190 000 Kč