Aukce 80

49 |

Vegetace I

Kód položky: 55123

olej, karton na lepence

47 x 27,5 cm

Signatura: sign. na rubu na autorském štítku František Hudeček / 1971

na rubu autorský štítek s popisem díla, na rubu razítko: Vystaveno Glerie Moderna, 2013 a dva štítky z výstav s popisem díla

Vyvolávací cena: 190 000 Kč

  • 47 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 48 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 50 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 51 | Eva Kmentová
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 52 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 53 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 54 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 55 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 56 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 57 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 58 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 59 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč