Aukce 80

50 |

Věci v zahradě

Kód položky: 55216

olej, plátno

90 x 130 cm

Signatura: sign. PD Smetana 75., na rubu Jan Smetana / 1975

na rubu popis díla autorem, provenience: z majetku rodiny autora, vystaveno: GASK Kutná Hora, 2018, reprodukováno: Eva Petrová - Jan Smetana, Umělěcké profily, Odeon, 1987, č. 71

Vyvolávací cena: 240 000 Kč