Aukce 80

50 |

Věci v zahradě

Kód položky: 55216

olej, plátno

90 x 130 cm

Signatura: sign. PD Smetana 75., na rubu Jan Smetana / 1975

na rubu popis díla autorem, provenience: z majetku rodiny autora, vystaveno: GASK Kutná Hora, 2018, reprodukováno: Eva Petrová - Jan Smetana, Umělěcké profily, Odeon, 1987, č. 71

Vyvolávací cena: 240 000 Kč

  • 48 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 49 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 51 | Eva Kmentová
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 52 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 53 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 54 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 55 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 56 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 57 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 58 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 59 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 60 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč