olej, plátno
90 x 130 cmSignatura: sign. PD Smetana 75., na rubu Jan Smetana / 1975
na rubu popis díla autorem, provenience: z majetku rodiny autora, vystaveno: GASK Kutná Hora, 2018, reprodukováno: Eva Petrová - Jan Smetana, Umělěcké profily, Odeon, 1987, č. 71
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |