Aukce 80

70 |

V protisvětle

Kód položky: 55259

2010

olej, plátno

145 x 200 cm

Signatura: sign. LD Typlt 10, 28. 11. 2010 Lubomír Typlt

na rubu název díla autorem, přiložený autorský certifikát s fotografií a potvrzením pravosti díla

Vyvolávací cena: 150 000 Kč