Aukce 80

V pohybu IV / En mouvement IV

Kód položky: 55242

olej, plátno

55 x 38 cm

Signatura: sign. PD J. Šíma 59

na rubu název díla autorem, na rubu na blindrámu štítek s popisem díla, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., reprodukováno: František Šmejkal, Josef Šíma, Odeon, Praha, 1988, obr. 320, s. 296

Vyvolávací cena: 2 100 000 Kč