Aukce 80

147 |

Ušatka

Kód položky: 55248

1987-1988

olej, plátno

145 x 135 cm

Signatura: sign. nezjištěna

pravost potvrdil kurátor a správce pozůstalosti autora Petr Mach

Vyvolávací cena: 150 000 Kč