Aukce 80

45 |

Triptych - V dialogu s vlastním stínem, Stín, V zajetí vlastního stínu

Kód položky: 55224

1987 - 2007

3 x akryl, plátno

130 x 70, 130 x 100, 130 x 85

Signatura: sign. LD Málek II 1987 - IV 2007, LD Málek V 2004 - IV 2007, LD Málek II - V 007

vystaveno: Alšova jihočeská galerie, České Budějovice, 2007, Knihovna Libri prohibiti, Praha 2015 - 2016, reprodukováno: v katalogu výstavy Antonín Málek, Alšova jihočeská galerie, České Budějovice, Stín na titulce a pozvánce na výstavu, celý triptych str

Vyvolávací cena: 390 000 Kč