1987 - 2007
3 x akryl, plátno
130 x 70, 130 x 100, 130 x 85Signatura: sign. LD Málek II 1987 - IV 2007, LD Málek V 2004 - IV 2007, LD Málek II - V 007
vystaveno: Alšova jihočeská galerie, České Budějovice, 2007, Knihovna Libri prohibiti, Praha 2015 - 2016, reprodukováno: v katalogu výstavy Antonín Málek, Alšova jihočeská galerie, České Budějovice, Stín na titulce a pozvánce na výstavu, celý triptych str
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |