Aukce 80

Toaleta

Kód položky: 55194

1913

olej, kůže

87 x 58,5 cm

Signatura: sign. na rubu K. Mašek 1913

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, PhD.

Vyvolávací cena: 70 000 Kč