Aukce 80

126 |

Štyrský

Kód položky: 55166

akvarel, tuš, karton

37,5 x 24,5 cm (výřez)

Signatura: sign. PD Zívr

PD název díla autorem, vystaveno: Výstavní síň Česká Třebová 1981/04

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

  • 124 | Karel Chaba
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 125 | Ladislav Zívr
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 127 | Ladislav Zívr
    Vyvolávací cena: 20 000 Kč
  • 128 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 129 | Dalibor Matouš
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 130 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 131 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 132 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 133 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 134 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 135 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 136 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč