Aukce 80

126 |

Štyrský

Kód položky: 55166

akvarel, tuš, karton

37,5 x 24,5 cm (výřez)

Signatura: sign. PD Zívr

PD název díla autorem, vystaveno: Výstavní síň Česká Třebová 1981/04

Vyvolávací cena: 3 000 Kč